Az ISKRA ÜTVEFÚRÓ Z1J-HF-13E-2 leírása: Feszültség: 220-240V~50Hz Névleges teljesítmény: 600W (max) Szabadjáratú fordulatszám: 0-3000 ford/perc Tokmány: O 1, 5 - 13 mm Állítható sebesség Forgásirány változtatás Extra fogantyú Mélység állító fúrás: vas: 13 mm beton: 16 mm fa: 25 mm Vezeték hossza: 1, 8m Csomagolás méret (mm-ben): 263 (H) x 70 (SZ) x 240 (M) Nettó súly: 2, 03 kg Bruttó súly: 2, 13 kg Garancia 24 hónapKülső dobozDoboz EAN kódja: 3830042562986  Doboz mérete mm-ben: 360 (H) x 275 (SZ) x 500 (M) Mennyiség: 10 db/doboz Nettó súly: 20, 3 kg Bruttó súly: 21, 3 kg