ACDC12096 12V/8A/96W desktop tápegység, új, garanciális - Jelenlegi ára: 7 980 Ft
ACDC12096 12V/8A/96W desktop tápegység, új, garanciális
Műszaki adatok:
Bemenő feszültség: 100-240 VAC
Bemenő frekvencia: 50-60 Hz
Kimenő feszültség: 12 VDC/8 A
Kimenő teljesítmény: 96 W
Hullámosság és zaj: 120 mVp-p
Átütési szilárdság: bemenet/kimenet 1800 VAC
Szigetelési ellenállás: 10 MΩ (500 VDC)
Hatásfok: > 80%
Védelmek: túlfeszültség, túláram, rövidzár
Feléledési idő: 10 ms
Működési hőmérséklet: 0-40 ° C
Tárolási hőmérséklet: -10 - +80 ° C
Biztonsági szabványok: FCC/CE/TÜV/GS
Kimeneti csatlakozó: 5, 5 x 2, 5 x 10 mm-es jack
DC kábelhossz: 1200 mm
Méretek: 140 x 60 x 35 mm